Sponsors

Indeling jeugdteams seizoen 2020-2021

21 juni 2020 12:00

Mika Gabriëls

JO19-1
1 Bram van Dijk
2 Gert-Jan Raaijmakers
3 Lars Lunenburg
4 Guus Donkers
5 Guus van Dijk
6 Luuk van Grinsven
7 Philip Buné
8 Tom Somers
9 Joost van Donzel
10 Giel van Asseldonk
11 Ivar de Mol
12 Björn de Vries
13 Chris vd Braak
14 Daan van Grinsven
Trainers/Leiders: Janco Geenen, Adriaan vd Doelen,
Trainingstijden : Dinsdag en Donderdag 18.30 – 20.00
Eerste training: Dinsdag 18 augustus
Thuiswedstrijden: 15:00uur


JO17-1G
1 Sam van Tiel
2 Siebe Bosch
3 Sven van Zandbeek
4 Teun vd Locht
5 Tygo de Mol
6 Lonneke Buijs
7 Marissa Nell
8 Willem Verhoeven
9 Kian van Erp
10 Zev Brugmans
11 Lars van Zandbeek
12 Stijn de Mol
13 Noa de Mol
14 Tim vd Wijst
15 Mees Opheij
16 Otte Oosterholt
Trainers/leiders: Patrick de Mol, Tjerry de Mol, Kay van Erp
Trainingstijden: Dinsdag en Donderdag 18.30 – 19.45
Eerste training: Dinsdag 18 augustus
Thuiswedstrijd: 13:00 uur


JO15-1G
1 Lotte de Mol
2 Koen Roefs
3 Wessel vd Wijst
4 Mirte Buijs
5 Boaz Martens
6 Dirk van der Wijst
7 Tycho van Panhuys
8 Dani Hanegraaf
9 Gert Josemanders
10 Jur Brugmans
11 Tijmen van Lieshout
12 Niels van Zandbeek
13 Binam Weldemichel
14 Anne-Beau Paans
15 Raja van Dijk
Trainers/leiders: Edwin Hanegraaf, Arno van Lieshout,
Trainingstijden: Maandag en Woensdag 18.30 – 19.45
Eerste training: Maandag 17 Augustus
Thuiswedstrijd: 13:00 uur


JO13-1G
1 Damian Loocks
2 Jesse Cornelissen
3 Mido van Dijk
4 Imke Voets
5 Nikki Hanegraaf
6 Guus van Menzel
7 Daan Kusters
8 Luuk van Schaijk
9 Ties Langenhuizen
10 Izze van de Wijst
11 Beau Wennekes
12 Fer Brugmans
13 Mees van de Locht
14 Jurre Kanters
Trainers/leiders: , Marcel van Dijk, Robert Cornelissen, Joris van
Schayk
Trainingstijden: Maandag en Woensdag 18.30 – 19.45
Eerste training: Maandag 17 Augustus
Thuiswedstrijd: 11:30 uur


JO12-1G
1 Stan van Zutphen
2 Luca Lamers
3 Mike Lunenburg
4 Jens van de Berg
5 Jens Lunenburg
6 Lex van Tiel
7 Finn Kanters
8 Izara van Heck
9 Britt Verhagen
10 Rosan van Weert
Wedstrijdvorm: 8 tegen 8 op half veld.
Trainers/leiders: Joyce van Lieshout, Alexander van Lieshout,
Anne Buijs
Trainingstijden: Maandag en Donderdag 18.30 – 19.30
Eerste training: Maandag 17 Augustus
Thuiswedstrijd: 11:00 uur


JO11-1G
1 Jack van Uden
2 Rubin van de Geld
3 Siem Langenhuizen
4 Max Verhagen
5 Jelle van Lanen
6 Stef van Grinsven
7 Jurre van Helvoort
8 Jessica vd Rakt
9 Siem vd Wetering
10 Roan Kanters
11 Ravi de Mol
Wedstrijdvorm: 8 tegen 8 op half veld.
Trainers/leiders: Ronnie van Lanen, Hans vd Wetering, Dennis
Kanters
Trainingstijden: Maandag en Donderdag 18.30 – 19.30
Eerste training: Maandag 24 Augustus
Thuiswedstrijd: 11:00 uur


JO10-1G
1 Jesper de Mol
2 Xavi Hanegraaf
3 Liam Wennekes
4 Faith van Uden
5 Kian Lamers
6 Mats de Mol
7 Julius den Dekker
8 Thomas van de Wiel
Wedstrijdvorm: 6 tegen 6 op klein veld.
Trainers/leiders: Alex de Mol, Jordi Lamers,
Trainingstijden: Dinsdag en Donderdag 18.00 – 19.00
Eerste training: Donderdag 20 Augustus
Thuiswedstrijd: 9:30 uur

JO8-1
1 Milan vd Geld
2 Bas van Schijndel
3 Siem Offermans
4 Benjamin den Dekker
5 Pim van Schijndel
6 Fezz Vos
7 Stef Lunenburg
8 Mats van Menzel
Wedstrijdvorm: 6 tegen 6 op klein veld.
Trainers/leiders: Harm den Dekker, Bart van Schijndel, Jasmijn van
Heck,
Trainingstijden: n.t.b.
Eerste training: n.t.b.
Thuiswedstrijd: 9:30 uur


JO7-1
1 Thijme van Helvoort
2 Sieb van Schijndel
3 Diek Schouten
4 Cas van Grinsven
Wedstrijdvorm: 4 tegen 4 op klein veld met kleine goals
Trainers/leiders: Bjorn van Helvoort, Dennis Schouten
Trainingstijden: n.t.b.
Eerste training: n.t.b.
Thuiswedstrijd: 9:30 uur

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!